WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Isaak & Ellie

Feel lucky when I lay next to you You fuck me like there's something to prove One day baby I'll come through You won't have to ask me to stay
Awatar użytkownika
30
185

współwłaściciel klubu ze striptizem

Little Darlings

broadmoor

Post

- I WYTRZYMASZ, TRZY TYGODNIE ZLECĄ SZYBKO - już niech nie przesadza, Isaak uważał, że dadzą radę wytrzymać te kilka tygodni. Jego też korciło, ale… no halo, nie lepiej się o tym dowiedzieć w jakiś kozacki sposób? Kurcze, jeśli zepsują niespodziankę to już nie będzie to samo, no! - Nie, dobrze wiesz, że to nie to samo będzie - mruknął cicho, a gdy zaczęła go całować, to doskonale wiedział do czego dążyła, dlatego zaśmiał się spod jej ust i odsunął od siebie.
- O nie, zapomnij. Nie możesz tak robić za każdym razem gdy czegoś chcesz. To nie fair - wstał z łóżka, kopertę wsuwając do kieszeni szlafroka, który założył z powrotem na plecy.

autor

-

I'm yours to keep and I'm yours to loose, you know I'm not a bad girl but I do bad things with you.
Awatar użytkownika
30
175

pisarka harlekinów

gdzie wena ją dopadnie

broadmoor

Post

– To będzie cała wieczność rzygania i płakania o pieski w kubeczkach, Isaak. Chcę tylko wiedzieć, dla kogo to robię, WEŹ – jęknęła mimochodem, bo okrutnie potrzebowała wiedzieć, kogo w tym brzuchu nosi, chociaż najbardziej chciała chyba parkę. To by było sztos. Kiedy wspomniał, że to nie będzie to samo, zmrużyła oczy. – Będzie, umiem udawać zaskoczenie – wzruszyła ramionami, ale kiedy się zaśmiał i odsunął od siebie, zrobiło jej się przykro. Usiadła smętnie na łóżku, bawiąc się skrawkiem koronki.
– Chcę uprawiać seks z moim seksownym mężem, ale najwidoczniej on nie uważa, że jestem już seksowna i seksu uprawiać ze mną nie chce – wygięła usta w podkówkę, wbijając wzrok w podłogę, bo teraz poczuła autentyczny smutek, że ją odsunął i w ogóle!

autor

-

Feel lucky when I lay next to you You fuck me like there's something to prove One day baby I'll come through You won't have to ask me to stay
Awatar użytkownika
30
185

współwłaściciel klubu ze striptizem

Little Darlings

broadmoor

Post

- NIE I JUŻ - powiedział dobitnie te słowa. - To też moje dzieciaki i chciałbym mieć fajną niespodziankę, okej? Ty też byś chciała i na pewno się ucieszysz jak zrobimy to w zajebisty sposób. - wyjaśnił, siląc się na bycie oazą spokoju, bo uważał że to jedyne racjonalne rozwiązanie i tyle. Ulegał jej ostatnio we wszystkim i naprawdę robił dla niej wszystko co tylko chciała, ale w tym temacie nie zamierzał i chuj :lol: Kiedy zobaczył jej smętną minę - ale czuł, że udawaną - to aż zmroził ją wzrokiem.
- Kurwa, Elaine, na litość boską, nie możesz wiecznie wszystkiego wymuszać. Ja rozumiem cię naprawdę praktycznie w każdym temacie, ale nie otworzymy tej koperty, chociażbyś odjebała mi pokaz tańca na rurze - stwierdził, póki co jeszcze nie ze złością, ale dość poważnym tonem, bo tak, teraz go zirytowała maks. - I nie powiedziałem, że nie chcę z tobą uprawiać seksu, tylko po prostu seksem tego nie ugrasz - i po tych słowach otworzył szufladę w jakiejś komodzie i wrzucił kopertę do środka.

autor

-

I'm yours to keep and I'm yours to loose, you know I'm not a bad girl but I do bad things with you.
Awatar użytkownika
30
175

pisarka harlekinów

gdzie wena ją dopadnie

broadmoor

Post

– To w takim razie ja ci nie powiem, a sama zajrzę – wzruszyła ramionami. – Szczerze? Oboje wiemy, że to przyjęcie robimy trochę bardziej dla Billa i Calls, bo ty nawet nie lubisz tych cholernych, rodzinnych imprez – powiedziała, wywracając oczami i odetchnęła głęboko. A potem zmroził ją wzrokiem.
– Nie wymuszam przecież – powiedziała, patrząc na niego, bo teraz jej się już naprawdę smutno zrobiło. – No chuj z tą kopertą, nie zamierzam w ciązy tańczyć dla ciebie na rurze, ale naprawdę sądzisz, że wszystko wiecznie wymuszam? Nie wiem, ślub, oświadczyny ciążę? Tak? Przykułam cię do cholernego kaloryfera i wymusiłam? – w jej głosie było słychać teraz naprawdę smutek, a nie pretensje iw wiedziała, że robiła w tym momencie z igły widły, ale jednak… Nie umiała inaczej, bo hormony sprawiały, że w tym momencie wewnętrznie dostawała pierdolca.
– Okej – powiedziała, pakując się pod kołdrę i nakrywając z głową, chociaż zaraz pewnie do pokoju wbiegła Daisy i wskoczyła na łóżko, więc Ellie przytuliła się do psinki, bo teraz tylko ona ją rozumiała. :lol:

autor

-

Feel lucky when I lay next to you You fuck me like there's something to prove One day baby I'll come through You won't have to ask me to stay
Awatar użytkownika
30
185

współwłaściciel klubu ze striptizem

Little Darlings

broadmoor

Post

- Nie, robimy to przyjęcie dlatego, że to cholernie ważny dzień dla nas. Dobrze wiesz, że w chuju mam większość mojej rodziny, ale chcę, żebyśmy mogli to wszystko celebrować. Tak długo na nie czekaliśmy, że chcę żebyśmy mieli co wspominac i pokazywać im, jak urosną - wytłumaczył, bo wcale nie robił tego dla Callie i Billa, serio. On po prostu sam bardzo tego chciał. Nie lubił rodzinnych imprez, ale to nie było jakieś bezcelowe chlanie przy stole z masą ludzi tylko… ich dzień. Po prostu. Pomasował sobie skronię słysząc jej tyradę.
- Nie rób sobie jaj, dobrze wiesz, że nie chodziło mi o takie rzeczy, tylko o te wszystkie pierdoły, które ostatnio wymuszasz wiedząc, że nie odmówię ci, bo jesteś w ciąży i troszczę się o ciebie - bo dosłownie niczego jej nie odmawiał. Chciała żeby po coś poszedł? Szedł. Bez żadnego marudzenia, jak nie on :lol: Kiedy więc zakryła się kołdrą, usiadł obok niej i odkrył jej głowę.
- Wiem, że te hormony cię pożerają od środka, ale przestań, proszę. Albo chociaż spróbuj - powiedział cicho, bardzo łagodnym i czułym głosem.

autor

-

I'm yours to keep and I'm yours to loose, you know I'm not a bad girl but I do bad things with you.
Awatar użytkownika
30
175

pisarka harlekinów

gdzie wena ją dopadnie

broadmoor

Post

– Naprawdę tak czujesz? – spojrzała na niego, wychylając głowę zza kołdry. Ona faktycznie zwykle te przyjęcia tak widziała, jak on opisywał, lubiła te wszystkie celebracje i w ogóle, ale nie sądziła, że on tak na to patrzył. Odetchnęła głęboko, gdy wspomniał, że chodziło mu o te pierdoły, które wymuszała.
– Zapłodniłeś mnie, więc mam prawo chcieć lody w środku nocy i nie mam na myśli tych, które robię tobie – mruknęła pod nosem, ale podniosła się do pozycji siedzącej. – Próbuję, ale się nie da. Wiesz, jak mnie to wkurza? Najmniejsze problemy nagle urastają do rangi najchujowszych, jak teraz. Przecież pierdolca idzie z tym dostać. Tobie jest ciężko ze mną wytrzymać, a i tak masz anielską cierpliwość – powiedziała cicho, patrząc mu w oczy i przyciągając do siebie za poły szlafroka.
– Kocham cię. Nad życie. Wiesz o tym? – spojrzała na niego w tym momencie zupełnie szczerze, kompletnie bez ironii i bez ukrytego podtekstu. :lol:

autor

-

Feel lucky when I lay next to you You fuck me like there's something to prove One day baby I'll come through You won't have to ask me to stay
Awatar użytkownika
30
185

współwłaściciel klubu ze striptizem

Little Darlings

broadmoor

Post

- No tak, naprawdę - przyznał, bo nie widział powodu żeby tutaj jakkolwiek kłamać, tak? Wszystkie inne przyjęcia mógł traktować z góry, ale nie te związane z Elaine i ich dziećmi po prostu.
- Dlatego staram się ciebie w tym wszystkim wspierać, ale zaczynasz testować moją cierpliwość za bardzo, wiesz? - powiedział cicho, ale jednak z czułością i pozwolił jej przyciągnąć ją do siebie, składając kilka czułych pocałunków na czubku jej głowy. - Wiem, ja ciebie też - westchnął ciężko. Finalnie jednak Isaak na seks nie miał ochoty już po tym jej fochu, ale poszli kulturalnie, przytuleni spaciu.

| ztx2

autor

-

ODPOWIEDZ

Wróć do „222”